Aydın Reklam Logo

info@aydinreklam.com.tr +90 352 336 92 95 +90 (352) 336 15 29

FİRMAMIZ HAKKINDA

AYDIN REKLAM İNŞ. TEKS. OTO GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
1967 de kurulan şirketimiz sizlerin desteği ile çizgisini hiç değiştirmeden bugün sanatla teknolojiyi bir araya getirip hizmet vermeye devam etmektedir. Geçmişten gelen zanaatı bugün teknolojiyle birleştirdik. Ticarette dürüstlük her zaman vazgeçilmezimiz imalatta kalite ilkemizdir.

Gelişen 21. yüzyıl teknolojileri ile,müşterilerimizin ihtiyaclarına en etkin ve hızlı çözümler üretmek, son sistem teknoloji, kalite ve malzeme desteği ile çözümleme yapmak. En iyi hizmeti vermeyi gururla vaad eder.
Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi,özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak; müşterilerimiz ile uzun vadeli iş birliği içinde çalışmak.en uygun ve en iyi çözümleri sunaraksektöre yeni , güçlü, imajlar ve reklam çalışmaları,çıkartarak kalıcı üstünlükler sağlamak...
Kalitenin dürüst iş anlayışıyla başladığını düşünüyoruz. Bir reklam firması olarak yine en büyük ve etkili reklamın sorunsuz, kaliteli, zamanında bitirilen ve müşteriyi tam olarak memnun eden işler olduğunu biliyoruz. İçimize sinmeyen işleri yapmak konusunda arzulu değiliz. İşimizi olabildiğince hızlı yaparken, henüz tamamlanmamış, eksik kalmış, özrü bulunan işleri asla teslim etmiyoruz. Bizden kaynaklanan sorunları telafi etmek için tüm kaynaklarımızı sonuna kadar kullanmaya çekinmeyiz. Yaptığımız işleri kaliteli ya da kalitesiz olarak ayırmak imkansızdır. Çünkü tüm işlerimizi yüksek kaliteyi gözeterek yapmaktayız.

UZUN YILLARA DAYANAN TECRÜBE & GENÇ-DİNAMİK-YETKİN KADRO

Aydın Reklam olarak piyasadaki başarılı yerimizi, elli yıllık ticaret mazimize, her işte edindiğimiz ve nesilden nesle aktarılan reklamcılık bilgimize, dinamizminden faydalanırken eğittiğimiz genç ve yetenekli kadromuza borçluyuz. Aydın Reklam’ı sadece bir atölye ya da işletme olarak düşünmek yanlış olur. Aydın Reklam aynı zamanda sektöründe eşi benzeri olmayan bir reklamcılık okuludur. Bilginin paylaşıldıkça büyüdüğüne inanıyoruz. En alt kademedeki işçiden, en üst düzeydeki yöneticiye kadar kendimizi sürekli öğrenen bireyler olarak hissediyoruz. Sektördeki yenilikleri takip ederken , sektöre yenilik getirirken hiç zorlanmamamızın altında yatan sebep kendimizi aynı zamanda bir okul olarak görmemizdir. AR-GE faaliyetlerini önemsiyoruz. Bunun için hem kendi bünyemizde araştırma/geliştirme yapıyor ve hem de bazı teknoloji geliştirme firmalarıyla işbirliği yapma yoluna gidiyoruz. Daha önce çalıştığımız müşterilere sektörümüzdeki yenilikler, yeni ürünler ve gelişmeler konusunda bilgi aktarıyoruz.

İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

Büyük zorluklarla ve umutlarla kurduğunuz işin, sadece ulaşmayı başarabildiğiniz yeni müşterilerle büyüyeceğinin, bu şekilde sürekliliğini sağlayabileceğinin farkındayız. Bu yeni müşterilerin kapınızın önünden geçenler kadar, dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan insanların arasında olduğunu da düşünüyoruz. Binek ve yük araçlarınızı gerçek bir reklam unsuru haline getirmek tam olarak bizim işimiz. Firmanızı, kurumunuzu, organizasyonunuzu kurumsal kimliğe kavuşturacak logo, totem, antet gibi çalışmaların önemli olduğunu, bunlar üzerinde titizlikle çalışılması gerektiğini biliyoruz. Yeni kurulan bir firma olabilirsiziniz. Bırakın piyasadaki yerinizi güçlendirirken yanınızda biz olalım. Yıllardır faaliyet gösteren bir firma da olabilirsiniz. İzin verin henüz ulaşmadığınız pazarlara sizi biz ulaştıralım. Nerelere, ne tür, hangi sıklıkla reklam vermeniz gerektiği konusunda size yol gösterelim. İş hayatında çıktığınız uzun yolculukta, güvenilir bir işbirliği için bırakın insanlara sizi biz anlatalım.

DOĞAL ÇEVREYE
DUYARLILIĞIMIZ

Yaptığımız tüm işlerde çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanmak birinci önceliğimizdir. Uygulama yaparken doğaya zarar vermemek için azami özen gösteriyoruz. Doğal çevrenin atalarımızdan bize kaldığını değil ama gelecek nesillerin bize emaneti olduğunu düşünüyoruz. Çevreyi geri dönülmez şekilde kirletmesi muhtemel hiçbir reklam işini kabul etmiyoruz. Çalışanlarımızın güvenliği bizim için her şeyden önce gelir. Bu yüzden imalat ve uygulama esnasında iş güvenliğine en üst düzeyde dikkat etmemiz tesadüf değil. İnsan hayatının paha biçilemez olduğunu biliyoruz.


© 2014 Aydın Reklam. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site "ABG Teknoloji" Tarafından Yapılmıştır.